Blog
Klubové kodexy slušnosti

Podívejte se na nové kodexy slušného chování pro rodiče a hráče.

V plné kvalitě: Kodex hráče, Kodex slušného rodiče

 

Návrat dlouholetého útočníka

Po šesti sezónách strávených v Jindřichově Hradci se do našeho klubu vrátil Ota Lazorišák. Útočník, který v žebříčku Krajské ligy Jihočeského kraje patřil pravidelně mezi nejlepší hráče bodování, se v prvním utkání proti Vimperku blýskl 2 nahrávkami a pomohl týmu k zisku prvních 3 bodů.

Další výzva čeká Otu a celý tým Jiskry již v pátek 2.10. od 19:00, kdy vyjedou bojovat na led Milevska.

Nové webové stránky

Na novém webu najdete mnoho užitečných informací, které tu dříve nebyly. Mezi významné novinky patří např. přehled posledních zápasů A-týmu, detailní soupiska A-týmu s fotografiemi a podrobnými informacemi, seznam všech trenérů s kontakty, přehled mládežnických kategorií, blog s příspěvky o nedávných událostech.

Důležitou podstránkou je “ZIMNÍ STADION“, zde najdete veškeré praktické informace týkající se provozu na ZS. Konkrétně nabídku volné kapacity, rozpis ledové plochy veřejné bruslení, broušení bruslí, odkazy na FLH (Podniková liga), ČSLH (Český Svaz Ledního Hokeje).

Nepřehlédněte také nový dokument o klubu a video o charitativním zápase pro Vikyho. Obě videa se nachází rovněž na stránce “ZIMNÍ STADION“.

Letní soustředění mládeže

Mládežnické kategorie ročníků 2007-2011 se zúčastnily letního soustředění v táboře Zálesí u Mladých Bříštích. Celá akce začala v pátek  26.6. přesunem na kolech do tábora. Děti se ubytovaly, navečeřely a zbytek dne měly “volnou zábavu”.

Následující den byl na programu dopolední trénink a odpoledne na mladé hokejisty čekala výzva v podobě triatlonu. Závod byl rozdělen do 2 kategorií podle věku. Starší skupina měla delší trať pro běh a kolo, plavání zůstalo pro všechny stejné. Večer přišlo na řadu slavnostní vyhlášení výsledků a pro ty nejlepší i sladká odměna.

Na poslední den byl naplánován dopolední trénink, po něm se děti  naobědvaly a okolo 14:00 se společně s trenéry vydaly na kolech zpět do Humpolce.