Blog
Týden hokeje v Humpolci

Letní kemp 2021

Již po čtvrté se uskutečnil letní hokejový kemp, který se pořádá pro hráče našeho klubu. Ve dnech 16.-20. srpna probíhalo soustředění pro ročníky 2009 a starší. Jejich mladší nástupci prožily týden plný hokeje a zábavy o týden později.

Kemp začínal vždy ráno v 7:45 prvním tréninkem na ledě, kterého se účastnila první polovina hráčů. Ta druhá začínala rozcvičkou na suchu a na led nastupovala o hodinu déle. Po ranních trénincích se celý tým přesunul na oběd, po kterém následoval odpolední program. Děti si vyzkoušeli například gymnastiku v tělocvičně, různé překážkové dráhy, míčové sporty a mnoho dalšího.

V 13:45 začínal první skupině druhý trénink na ledě. Druhá skupina následovala o hodinu déle. Po něm následovalo závěrečné vyklusání nebo protažení a v 16:00 byl konec celého programu.

Klubové kodexy slušnosti

Podívejte se na nové kodexy slušného chování pro rodiče a hráče.

V plné kvalitě: Kodex hráče, Kodex slušného rodiče

 

Nové webové stránky

Na novém webu najdete mnoho užitečných informací, které tu dříve nebyly. Mezi významné novinky patří např. přehled posledních zápasů A-týmu, detailní soupiska A-týmu s fotografiemi a podrobnými informacemi, seznam všech trenérů s kontakty, přehled mládežnických kategorií, blog s příspěvky o nedávných událostech.

Důležitou podstránkou je “ZIMNÍ STADION“, zde najdete veškeré praktické informace týkající se provozu na ZS. Konkrétně nabídku volné kapacity, rozpis ledové plochy veřejné bruslení, broušení bruslí, odkazy na FLH (Podniková liga), ČSLH (Český Svaz Ledního Hokeje).

Nepřehlédněte také nový dokument o klubu a video o charitativním zápase pro Vikyho. Obě videa se nachází rovněž na stránce “ZIMNÍ STADION“.

Letní soustředění mládeže

Mládežnické kategorie ročníků 2007-2011 se zúčastnily letního soustředění v táboře Zálesí u Mladých Bříštích. Celá akce začala v pátek  26.6. přesunem na kolech do tábora. Děti se ubytovaly, navečeřely a zbytek dne měly “volnou zábavu”.

Následující den byl na programu dopolední trénink a odpoledne na mladé hokejisty čekala výzva v podobě triatlonu. Závod byl rozdělen do 2 kategorií podle věku. Starší skupina měla delší trať pro běh a kolo, plavání zůstalo pro všechny stejné. Večer přišlo na řadu slavnostní vyhlášení výsledků a pro ty nejlepší i sladká odměna.

Na poslední den byl naplánován dopolední trénink, po něm se děti  naobědvaly a okolo 14:00 se společně s trenéry vydaly na kolech zpět do Humpolce.